Доставка та оплата

Готуємо наші страви в кафе «Єрусалим», а доставляємо по всьому Львову!

 

Це можуть бути як страви з нашого меню, так і комплексні обіди. При замовленні з основного меню на суму більше ніж 800 грн, доставка безкоштовна. В разі замовлення на меншу суму, доставка буде коштувати від 50 до 120 грн, залежить від відстані до кафе «Єрусалим»:

- зелена зона до 5 км - 50 грн;

- жовта зона до 10 км - 80 грн;

- оранжева зона до 15 км - 120 грн.

 

За межі міста, доставляємо за тарифом таксі.

 

При замовленні від 5 комплексних обідів, доставка в 3 км зоні безкоштовна. При замовленні до 5 обідів, доставка тарифікується відповідно до зонування 50 грн в межах 3 км зони. За межами зони - за тарифами таксі. Комплексні пропозиції для доставки діють з 12 до 14 години по будніх днях.

 

Для Вашої безпеки оплата замовлення відбувається в безготівковій формі через додаток «Portmone». Також, своє замовлення можна забрати самостійно, при цьому отримати знижку в розмірі 10 %. В кафе можливий розрахунок як карткою, так і готівкою. Адреса для самовивозу: м. Львів,вул. Мечникова, 39.

Умови повернення продукції

Відповідно до законодавства України повернення продовольчої продукції належної якості не допускається, повернення грошових коштів за таку продукцію не проводиться.

Повернення продукції неналежної якості.
У разі якщо клієнт виявить, що йому передана продукція неналежної якості, він має право до закінчення терміну придатності повернути продукцію неналежної якості виконавцю і вимагати повернення сплаченої грошової суми, або вимагати заміни продукції неналежної якості.

При цьому вартість продукції повертається клієнту протягом 30 днів з моменту отримання виконавцем заяви клієнта.

Порядок дій при пересорті
У разі виявлення в замовленні продукції, що не відповідає замовленої, клієнт має право прийняти дану продукцію або відмовитися від неї і вимагати заміни на продукцію, передбачену замовленням, або повернення грошових коштів за фактично не одержану продукцію.

Заміна продукції, що не відповідає замовленню за асортиментом, здійснюється шляхом оформлення нового замовлення.

visa-logo.png
Mastercard+Logo.png